body shaving

ЗРУЧНА ПРАВДА

Життя повне складнощів. Але так не має бути постійно. Якщо Ви з тих, хто любить, щоб все було просто — навіть в душі — у нас є продукт саме для вас: NIVEA MEN Active3.

Цей малюк є справжнім фахівцем із багатозадачності. Він поєднує в собі освіжаючий гель для душу, турботливий шампунь і заспокійливий гель для гоління в одному флаконі. Абсолютно вірно, один практичний продукт для душу, миття голови й гоління! Ніяких зайвих витрат часу і ніякої метушні.

Це кращий друг для активних людей: ідеально підходить для ділових поїздок, вихідних поза домом або для прийняття душу після тренажерного залу.

Крім практичності, він володіє цілим набором корисних якостей: відновлюючий гель містить передову Micro TEC-технологію з живильним вітаміном F із застосуванням високотехнологічних полімерів. Ця формула м'яко очищає тіло й волосся, і перетворюється на ніжну піну, яка розгладжує шкіру для гоління прямо в душі.

Дайте йому шанс, і він спростить комплекс душових процедур до мінімуму.

ПЕРЕД ДУШЕМ

Гоління в душі — кращий метод: побалуйте ваше тіло й волосся NIVEA MEN Active 3.
NIVEA MEN Active 3 робить ваше волосся гладеньким й прямим, а таким його набагато легше видаляти. Гаряча вода і пар допоможуть відкрити пори.
Тепер ви повністю готові до наступного кроку.

ОБЛИЧЧЯ

При голінні в душі вам необхідно незапотіваюче дзеркало. Почніть з гоління щік. Тримайте бритву під кутом близько 30 градусів. Після чого поголіть область шиї і, нарешті, верхню губу й підборіддя, плавно переміщаючи бритву вниз вище лінії нижньої щелепи і вгору нижче лінії підборіддя.

ГРУДИ

Процес гоління грудей може бути дуже швидким і легким. Почніть голитися з гори вниз грудей, а потім навпаки за допомогою легких обережних рухів. Центральну частину грудей краще голити в горизонтальними рухами, починаючи з внутрішньої частини за напрямом в сторони. Будьте обережні, щоб не порізати себе в області соска. Голіть всередину в напрямку до соска з усіх боків, по формі зірки.

ПАХВИ

NIVEA MEN Active3 зручно застосовувати і під пахвами. Тримайте руку над головою, так щоб шкіра в цій зоні ставала натягнутою й гладенькою. Почніть із коротких рухів вниз від верхньої частини пахви і потім рухайтеся вгору. Після чого слід поголити зсередини назовні, щоб видалити решту волосся.

ІНТИМНІ ЗОНИ

Перейдемо тепер до інтимної зони. Почніть від лінії волосся та рухайтесь до середини за допомогою одиночних рухів. Голіть у напрямку росту волосся з метою видалити якомога більшу їх кількість. Потім у протилежному напрямі, аби забезпечити гладеньку поверхню. Ніколи не голіть одну ділянку більше двох разів щоб уникнути появи подразнення!

ПІСЛЯ ДУШУ

Після гоління сполосніть себе холодною водою, щоб закрити пори. Промокніть шкіру насухо м'яким, чистим рушником. Не тріть, адже ваша шкіра буде дуже чутливою ще протягом деякого часу. А тепер вперед!