Don't sweat your clothes

ОДЯГ ПРОТИ ПОТУ

Якщо поява непривабливих плям поту на одязі для Вас звична справа, це може коштувати Вам нового гардеробу. Матеріали, з яких пошито одяг і його фасон дійсно мають значення. Дізнайтеся, що потрібно і чого не потрібно робити, і не потрапляйте в незручні ситуації.

ЩО РОБИТИ

Вибирайте більш вільний одяг. У ньому Вашій шкірі буде легше дихати.

Вивчайте теорію. Існує безліч матеріалів, що зменшують інтенсивність потовіділення. Деякі з них мають антимікробну дію та допомагають уникнути неприємного запаху. Вони ідеальні для утеплення в зимову пору.

Намагайтесь у спеку носити натуральні тканини. В натуральному одязі Вашому тілу буде легше дихати — і чим просторіше такий одяг, тим краще.

Подумайте про хитрощі, наприклад, пахвові прокладки. Якщо Ви сильно пітнієте, така прилегла до тіла підкладка гарантує необхідний захист для Вашого тіла й гідності. Вони трохи громіздкі, але зі своїм завданням впораються.

ЧОГО НЕ РОБИТИ

Не забувайте про свої ноги! Переважна більшість потових залоз розташовані на ногах, отже вибір правильного взуття дуже важливий. Віддавайте перевагу туфлям зі шкіри, а не тканини. Для більшого ефекту купіть спеціальні стельки, що відводять зайвий піт. Майте кілька пар взуття на сезон, щоб періодично його міняти.

Уникайте синтетичних і дешевих матеріалів, так як вони не дихають або не дозволяють повітрю правильно циркулювати. Це призводить до надмірної пітливості.

Не забувайте звірятися з прогнозом погоди й одягатися відповідно. Занадто багато одягу Вам ні до чого. Чим його менше, тим краще. А якщо стане прохолодно, Ви завжди зможете накинути на себе тонку курточку.