know your showers

РІЗНОВИДИ ДУШУ

ТОНІЗУЮЧИЙ РАНКОВИЙ ДУШ

Це один із найпоширеніших видів душу, але в той самий час один із найбільш стресових. Отже, не потрібно приймати його похапцем. Ранковий душ має м'яко та комфортно починати Ваш день. Ефективно використовуйте свій час, щоб вийти з дому в прекрасній формі та найкращому настрої.

ШВИДКИЙ РЕЛАКС ПІСЛЯ РОБОТИ

За робочий день із Вас сім потів зійшло? Нарешті Ви вдома! Нехай цей душ стане заслуженою винагородою для Вашого змученого тіла. Час перемикатися в режим вечірньої прохолоди. Цей душ творить дива, повертаючи Вас у нормальну розумову й фізичну форму.

РОЗМИНКА ПЕРЕД ВЕЧІРКОЮ

День був виснажливим, але тепер на Вас чекають розваги! Підбадьортеся перед майбутньою вечіркою! Звичайно, це складно зробити, якщо Ви відчуваєте себе спітнілим і виснаженим. Тому, перш ніж піти у відрив, прийміть душ, і весь вечір Ви будете почуватися та виглядати фантастично!

ТАКЕ НЕОБХІДНЕ ОПОЛІСКУВАННЯ

Іноді без душу не обійтися! Після тренажерної зали, після занять зі своєю командою або після пробіжки — у всіх цих випадках душ не просто бажаний, він необхідний. Легкий душ — засіб першої допомоги в боротьбі з потом і брудом. Завдяки йому Ви відновите сили й вийдете у великий світ приємно пахнучи.

ГАРЯЧИЙ ДУШ ДЛЯ ДВОХ

Гормони в порядку, і ви обидва в потрібному настрої — час стати ближче й поніжитися в душі. Пустуйте та розважайтеся на повну! І хоча миття тіла тут зовсім не головне заняття, правильно підібраний гель для душу зможе пробудити вашу фантазію та почуття! І нехай вас ніщо не стримує!