Roll-on vs spray

КУЛЬКОВИЙ ДЕЗОДОРАНТ VS. СПРЕЙ

Вибір між спреєм та кульковим дезодорантом — справа смаку. Обидва засоби дуже ефективні в захисті від поту й запаху, отже Ваш вибір залежить тільки від того, коли, де і як Ви будете використовувати NIVEA MEN Срібний захист.

Дізнайтеся за допомогою простого аналізу, що підходить Вам більше: спрей або кульковий антиперспірант.

СПРЕЙ

Швидше висихає. Якщо Ви завжди поспішаєте, то спрей — це те, що Вам потрібно. NIVEA MEN не використовує хлорфторуглеродів (ХФУ) в спреях, а це означає, що ми намагаємося дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Відчуття свіжості — упевніться, що Ви використовуєте спрей в провітрюваному приміщенні. Абсолютно невидимий при нанесенні, тому немає ризику, що на темному одязі залишаться білі плями. Спреї можна використовувати для всього тіла — ідеальне рішення, якщо Ваш особистий запах не обмежується запахом під пахвами.

Spray
Rollon

КУЛЬКОВИЙ

Об'ємом менше 100 мл, кулькові дезодоранти ідеально підходять для подорожей. Удосконалена формула NIVEA MEN не «обсипається» на одяг. Кулькові дезодоранти доставляють більшу кількість активних інгредієнтів безпосередньо на потрібну зону тіла. Тому вони ідеальні для хлопців, які хочуть зменшити потовиділення, а не просто отримати ефект дезодоранту. Він Ваш. На відміну від спрею, який одночасно можуть використовувати кілька людей, кульковий навряд чи попросять позичити.