Shower Time

ІЗ ДУШЕМ ПО ЖИТТЮ

ПОЛЮБИ СВОЮ ГУБКУ

Що це таке — мочалка, запитаєте Ви? Це така штука на зразок жорсткої губки. Можливо, Ви бачили таку у ванній своєї дівчини. Почніть терти себе мочалкою, і її груба поверхня відкриє пори, немов скраб, і буде стимулювати шкіру. Вважайте це релаксуючим масажем, що дарує гарне самопочуття й чудовий вигляд.

ПЕРЕВІРТЕ ТЕМПЕРАТУРУ

Почніть з приємного теплого потоку води зверху. Візьміть насадку для душу в руку і включіть холодну воду. Направте потік спочатку на свої ноги, потім по черзі на руки. Наберіться хоробрості й пройдіться душем по торсу і спині. Повторіть три-чотири рази й відчуйте себе оновленим, готовим до нового дня.

ВКРИЙТЕ СЕБЕ ПІНОЮ

Зробіть паузу між контрастними обливаннями та зменшить натиск води, щоб гарненько намилитись. Ніжно масажуючи тіло, перетворіть свій гель для душу на піну, — це збільшить очищаючий ефект, пом'якшить Вашу шкіру й забезпечить Вам прекрасне самопочуття. Також це сприятливо вплине на кровообіг і додасть Вам нових сил.

ГОЛІННЯ ПІД ДУШЕМ

Не тільки жінки, а й чоловіки здатні робити одночасно різні речі. Гоління під час душу — відмінний спосіб заощадити час. Крім того, гарячий душ розкриває пори і пом'якшує зморшки на Вашій шкірі, сприяючи голінню. Дзеркало при цьому корисне, але не обов'язкове, адже контури обличчя Вам, в принципі, знайомі. Після гоління вмивайтеся дуже холодною водою, щоб закрити пори та уникнути вростання волосся.

ДОГЛЯД ПІСЛЯ ДУШУ

Прийняти душ — це ще не все. Попереду деякі процедури з догляду за собою, які бажано зробити одразу після. По-перше ретельно обітріться рушником насухо. Гарний зволожуючий лосьйон відновить баланс вологи в Вашій шкірі. Користайтеся засобами очищення та зволоження для свого обличчя. Якщо Ви поголилися, візьміть лосьйон або бальзам. Поки Ваше тіло ідеально чисте, саме час скористатися дезодорантом. Не забудьте почистити зуби й закінчити процедури зачіскою та, можливо, краплиною парфума. Ось Ви і готові!