You missed a spot, the size of your body

ВОСКУВАННЯ І ПОЛІРУВАННЯ

Більшість чоловіків віддають багато часу миттю своїх машин. Їм подобається, коли їх автомобіль виблискує й виглядає бездоганно. До чого всі ці зусилля? Все просто — це їх радість і гордість, це додає упевненості в собі. З тих же причин догляд за власним тілом є довгостроковою інвестицією в красу й здоров'я. Увага до кожної деталі може мати величезне значення для підтримання Вашого вигляду.

  1. КРОК 1
  2. КРОК 2
  3. КРОК 3

КРОК 1

Скраббінг? Що це? Запитайте Ви. Це найкращий спосіб оновити Вашу шкіру шляхом відлущення мертвих клітин та відкриття «свіжого» шкірного покриву. Цей процес також допомагає відкрити пори — це свого роду запобігання появі «іржі». Скраб краще наносити на вологу шкіру м'якими круговими рухами, ніби Ви поліруєте улюблений автомобіль, і приділяти більше уваги грубішим ділянкам, таким як коліна та лікті. До речі, скраббінг для чоловіків навіть більш корисний, ніж для жінок у зв'язку з тим, що наша шкіра товща й більше потерпає від тріщин та інших порушень.

КРОК 2

Процес сушіння тіла після прийняття ванни або душу трохи відрізняється від сушки автомобіля після мийки, хоча... Видаляючи вологу з тіла, не слід сильно терти. Надмірне тертя може завдати серйозної шкоди Вашому шкірному покриву. Незважаючи на те, що є речі небезпечніше за рушники, Ви ж не хочете нанести небажані пошкодження або спровокувати подразнення, тим більше, якщо Ви вже страждаєте від сухості шкіри. Слід акуратно працювати починаючи зверху вниз, і не забудьте ретельно висушити шкіру у важко доступних місцях для найбільшої ефективності.

Тепер ваша шкіра готова для фінального і, можливо, найважливішого етапу догляду.

КРОК 3

Ви вже здогадалися — настав момент зволоження! Це еквівалентно захисному воскуванню кузова Вашого улюбленого авто. Мікроскопічні часточки захисного матеріалу заповнюють собою мікротріщини й подряпини та роблять їх практично непомітними. Зволоження запобігає висиханню клітин і покращує зовнішній вигляд Вашої шкіри, а також захищає від ворожого впливу середовища. Воно зміцнює шкіру чоловіків, тому ця процедура має тривалий ефект. Гра того варта, бо на відміну від автомобілів, Ви не можете дозволити собі купувати нове тіло щоразу, коли старе приходить у непридатність.