10 ways to recharge

10 СПОСОБІВ ПІДЗАРЯДКИ

НЕОБХІДНА ВОЛОГА

Багато хто з нас випиває менше необхідної організму кількості води на день (2-2,5 літрів), проте це ще нічого порівняно з дією улюблених багатьма діуретиків, таких як кава й алкоголь, які неймовірно зневоднюють організм. Без достатньої кількості води тіло насилу бореться з усуненням токсинів і відходів, а транспорт поживних речовин також ускладнюється. Це може сприяти пришвидшеному старінню шкіри. Замість того, щоб пити воду, коли з'явиться відчуття спраги (а це — повідомлення Вашого організму про те, що він вже зневоднений), краще наберіть воду зранку в пляшку і поставте перед собою на столі. Таким чином, у вас буде візуальне нагадування про те, що потрібно пити протягом всього дня.

МІЦНИЙ СОН

Підвищувати якість сну не обов'язково означає спати довше.Навпаки, довгий сон у вихідні насправді порушує Ваш природний ритм. І відновити його можна лише доклавши зусиль. Шість годин із заплющеними очима — загальноприйнятий мінімум, достатній для нормального функціонування в денний час, але важливо, щоб за ці шість годин організм дійсно відпочив.

Намагайтеся не піддаватися бажанню пропустити чарочку перед сном або поїсти опівночі — підвищення рівня цукру в крові може погіршити ваш сон. Невелика кількість алкоголю допоможе швидко заснути, але майте на увазі, що сон після цього буде поверхневим. Без глибокого, якісного сну Ви будете виглядати та відчувати себе менш свіжим зранку.

ПРИДУМАЙТЕ СВІЙ РИТУАЛ ДЛЯ ЗАСИНАННЯ

Щоб подарувати тілу якісний сон, рекомендуємо розробити комплекс повторюваних дій перед сном. Після одного-двох тижнів Ваш організм буде «відключатись», коли він зрозуміє, що вечірній душ, йога або читання глави з улюбленої книги — дія, що передує сну. Гарний сон — запорука відмінного самопочуття зранку.

СНІДАНОК КОРОЛЯ

Розриваючись між сім’єю та роботою, про сніданок, як правило, забувають. Тим не менш, це найважливіший прийом їжі протягом всього дня — все як казала мама. Варто не поснідати, як погіршується обмін речовин, і організму стає важче спалювати цукор та живити тіло необхідною енергією протягом дня.

ЛЮБІТЬ СОНЦЕ

Незважаючи на всі страшні історії, пов'язані з впливом UV-променів, шкірі потрібні ці промені хоча б на 10 хвилин протягом дня. Організм потребує Вітамін D, щоб вижити, і немає нічого кращого, ніж вийти на вулицю, де природне світло поліпшить настрій і додасть енергії. Залишайте офіс в обід і не забувайте користуватися добрим захистом від сонця!

ДОВЕДЕТЬСЯ ПОПОТІТИ!

Фізичні вправи не тільки корисні для підтримки фігури, регулярна зарядка — або просто енергійна 20-хвилинна прогулянка кожен день — допоможе підняти настрій, матиме позитивний вплив на імунну систему та загальний стан. Легке навантаження не викликає втоми, навпаки, Ви відчуватимете приплив енергії. Фізичні вправи постачають кожну клітину тіла киснем, заряджаючи енергією й надаючи свіжого вигляду.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Правда Ви б не стали заливати 92-й бензин у болід Формули-1? Тоді не варто безвідповідально годувати власний організм. Щоб сили не полишили Вас у середині робочого дня, зверніть увагу на своє харчування, а саме, на види вуглеводів, які Ви споживаєте протягом дня. Швидше за все, це порожні вуглеводи, що забирають енергію. Киньте зловживати простими вуглеводами, на зразок хліба, газованої води або випічки й замініть їх цільними крупами — як дикий рис чи продукти з жита — для стабільнішого припливу енергії в організм.

ДИХАННЯ — РИТМ ЖИТТЯ

Можливо, звучатиме смішно, але не забувайте дихати. Більшість з нас роблять короткі, поверхневі вдихи, і тому кисень гірше розподіляється по всьому тілу. Щоб зберегти пильність і спокій, робіть глибокі вдихи животом і повністю видихайте, штовхаючи свій пупок до хребта.

ТАЙМ-АУТ ВІД ГАДЖЕТІВ

Якщо Ви читаєте це пізно вночі, прийшов час дізнатися про вплив випромінювання від монітора на рівень Вашої енергії. Так само, як кофеїн, випромінювання діє як стимулятор, який не дасть Вам заснути та згодом може зіпсувати нічний сон. Скоротіть вечірнє використання техніки вдома. Вимкніть телевізор, мобільний і ноутбук після певної години, і Ви відчуєте, як помітно знизиться рівень стресу, дозволяючи Вам розслабитися й відновити сили.

НАВЕДІТЬ ПОРЯДОК У ЖИТТІ

Чим більш організованою буде Ваша робота й особисте життя, тим менше буде стресів і втоми. Метушня і хаос — зазвичай ознака неорганізованості, а це завжди призводить до втрати дорогоцінного часу. Приберіть зі столу зайве, розставте пріоритети, замість того щоб втрачати розум від скаженої кількості паралельних завдань.