Extinguish razor burn

ГОЛІННЯ БЕЗ БОЮ

Більшість чоловіків вже змирилися з тим, що подразнення і почервоніння просто неминучі при регулярному голінні.  Але цього можна уникнути. Подразнення, врослі волоски і порізи найчастіше виникають як наслідок використання неякісних продуктів і... невміння. Дізнайтеся, як уникнути найпоширеніших проблем, пов'язаних з голінням.

  1. ПОДРАЗНЕННЯ
  2. ПОРІЗИ ТА ПОДРЯПИНИ
  3. ВРОСЛЕ ВОЛОССЯ

ПОДРАЗНЕННЯ

Як виглядає:
Схоже на висип, що супроводжується відчуттям печіння.

Чому:
Погане зволоження і тупе лезо, що ранить шкіру, оскільки потрібно докладати додаткові зусилля. Причиною також можуть бути бактерії, що залишилися на бритві.

Рішення:
Нове гостре лезо, використання достатньої дози гелю або крему для гоління. Зволоження бальзамом на безалкогольній основі також допоможе уникнути подразнення.

ПОРІЗИ ТА ПОДРЯПИНИ

Як виглядає:
Видимі порізи або мікропорізи, які зачіплюють кілька шарів шкіри і кровоточать.

Чому:
Гоління проти напрямку росту волосся, гоління однієї ділянки обличчя більше одного разу без повторного нанесення засобу для гоління.

Рішення:
Завжди починайте голитися у напрямку росту волосся. Рухи мають бути повільними, станок – новим. Зволоження шкіри на підборідді зі скрабом чи очищуючим засобом перед початком гоління теж буде на користь.

ВРОСЛЕ ВОЛОССЯ

Як виглядає:
Червоні точки, що виглядають як прищі.

Чому:
Волосся завиваються під шкірою, замість того щоб зростати прямо.

Рішення:
Часте скрабування шкіри з часом допоможе вивільнити це волосся. Якщо Ви можете побачити завиток над поверхнею шкіри (і в Вас тверда рука), Ви можете використати пінцет, щоб висмикнути волосся назовні. Тільки не виривайте його повністю!