Get your PHD in shaving

СТАТИ МАЙСТРОМ ГОЛІННЯ

Запорука успішного гоління закладається до початку самого процесу. Якщо шкіра не підготовлена до гоління, підвищується можливість порізів, роздратування і врослого волосся. Якщо врахувати, що голитися Вам доведеться близько 20 000 разів за життя, варто навчитися робити це правильно.

  1. 1. ОЧИЩЕННЯ
  2. 2. ГОЛІННЯ
  3. 3. ПІСЛЯ ГОЛІННЯ

1. ОЧИЩЕННЯ

Гарячі рушники, які використовують в перукарнях, відмінно готують бороду до гоління, але, на жаль, вдома це непрактично. Досягти схожого результату Ви зможете за допомогою гарячого душу – відкриються пори і борода стане м'якішою.

Очищувальний засіб або, що ще краще, скраб для обличчя – перший етап підготовки до гоління. Скраб не тільки піднімає волосся, що полегшує гоління, але так само видаляє мертву шкіру, непомітну для людського ока, і бруд. Пом'якшуючи поверхню шкіри цими продуктами, Ви мінімізуєте можливість порізів та подразнень.

2. ГОЛІННЯ

Справа кожного, що обрати для гоління: пінку, крем-мило, або гель.

Якщо у Вас густа борода, краще використовувати продукти, спеціально розроблені для пом'якшення жорсткості волосся. Це поліпшить рух бритви і знизить імовірність перетворення гоління у фільм жахів. Використовуйте скраб перед голінням, щоб волосся було легше збривати.

ТЕХНІКА:
Щоб забезпечити ідеальне гоління, слід натягнути ділянку шкіри однією рукою та проводити лезом по потрібній ділянці другою за напрямком росту волосся. Не використовуйте короткі рухи і не проходьте бритвою по одній ділянці більше одного разу, щоб не викликати подразнення. Якщо з першого разу не вдалося все збрити, нанесіть ще гелю або піни і повторіть – зараз, якщо необхідно, можна голити проти росту волосся.

3. ПІСЛЯ ГОЛІННЯ

Гоління – важке випробування для шкіри. Саме це робить догляд після гоління особливо важливим. Багато чоловіків використовують засоби, що містять спирт. Не кращий варіант, оскільки вони зневоднюють шкіру й збільшують імовірність проблем після гоління.

Після вмивання холодною водою, щоб закрити пори, використовуйте заспокійливий засіб після гоління. Це може бути лосьйон або бальзам, але пам'ятайте, що продукти з вмістом спирту більше 50% викликають роздратування і висушують шкіру. Заспокійливі лосьйони після гоління NIVEA MEN містять 30% спирту – достатньо для того, щоб дезінфікувати шкіру, не завдаючи подразнення.