ShowerTime

ЧАС ДЛЯ ЧИСТОТИ

5 ХВИЛИН

Знову проспали? Якщо в Вас залишилось всього 5 хвилин перед тим як бігти на роботу, прийшов час навчитися справлятися із кількома справами водночас. І швидко. По-перше, повісьте сорочку і костюм у ванній кімнаті — це допоможе трошки розгладити одяг і заощадити час на прасування.

Стрибайте до душу і захопіть з собою шампунь, пінку для гоління і гель для душу. Не забудьте зубну щітку і пасту!

Висушіть волосся рушником (чим коротше стрижка, тим краще) і відкладіть процедури по укладанню волосся до прибуття до офісу. Безпровідна електробритва — відмінний спосіб поголитися в дорозі (особливо, якщо до неї додається персональне авто) у випадку, якщо спізнюєтесь Ви доволі часто.

15 ХВИЛИН

Чверті години достатньо, щоб привести себе у людський вигляд. Не варто халтурити — ретельно очистить шкіру під час прийому душу перед тим як голитися. Зранку шкіра буває трохи набряклою, тому гоління може бути проблематичним. Дайте їй кілька хвилин, щоб «опритомніти», поки Ви приймаєте душ.

Як тільки Ви опануєте правильну техніку, гоління буде займати не більше 7 хвилин — за цей час як раз встигне висохнути тіло. Нанесіть бальзам після гоління і одягніться, перед тим як укладати волосся. Якщо в Вас залишилися лічені хвилини до виходу, скористайтеся легким фіксуючим спреєм, що швидко додасть зачісці завершений вигляд, замість засобів з ефектом довгої фіксації.

30 ХВИЛИН

А ось зараз є відмінна можливість спробувати кілька додаткових продуктів, які принесуть користь після вмивання та душу. Спеціальний догляд у вигляді маски з глини усуне тьмяність за декілька хвилин. Це може звучати дивно, але Ви забудете про всі упередження, відразу як побачите результат. Поки маска висихає - від 5 до 10 хвилин — витріться рушником, нанесіть дезодорант, зволожувач для тіла та підрівняйте нігті за допомогою манікюрних гострозубців.

Змийте маску під теплою водою і дотримуйтесь наших, щоб стати майстром гоління. Більше часу означає більше уваги деталям, так що підрівняйте бакенбарди та брови й видаліть волосся, яке намагається втекти з носа. Зачіску робіть як зазвичай, адже в Вас є час довести її до ідеалу. Наприкінці скористуйтесь улюбленими парфумами — нанесіть декілька краплин на зап'ястя (або потилицю) замість шиї, щоб спирт у парфумах не викликав подразнення на Вашому свіжопоголеному обличчі.