Skin reaction

РЕАКЦІЯ ШКІРИ

Гоління — досить травматична річ. Кожен рух леза пошкоджує шкіру, залишаючи її відкритою для інфекцій та подразнень. Навіть «ідеальне» гоління не таке вже й ідеальне. Ці ілюстрації пояснюють, що відбувається з Вашою шкірою під час гоління і що можна зробити після.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІД ЧАС ГОЛІННЯ

Get Adobe Flash player

 

Коли лезо проходить по поверхні шкіри, разом з волоссям воно знімає верхній шар шкіри. Без цього захисного бар'єру шкіра зневоднюється і стає більш відкритою для бактерій і мікробів. Лезо також може залишати мікропорізи, які потрібно заліковувати відразу, щоб уникнути інфекції.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІСЛЯ ГОЛІННЯ

Get Adobe Flash player

 

Бальзам після гоління відновлює шкіру. Елементи бальзаму допомагають відновити захисний шар шкіри якомога швидше. Бальзам після гоління не тільки дезінфікує порізи, але й допомагає зволожити шкіру та заспокоїти подразнення.

Високий вміст спирту сушить шкіру і викликає подразнення. Тому абсолютно необхідно знайти продукт з нормальним рівнем спирту. Вся продукція з вмістом спирту більше 50% негативно впливає на шкіру після гоління.

Лосьйон після гоління NIVEA MEN містить 30% спирту, що в два рази менше ніж в інших продуктах після гоління; варто знати, що формула без вмісту спирту - ідеальне рішення для чоловіків з чутливою шкірою.