This is a skintervention

ГОСПОДАР ВЛАСНОГО ОБЛИЧЧЯ

Ми зобов'язані Вам розповісти, що означає фраза "бездоганний джентельмен". Звичайно ж, між "бездоганним" і "безнадійним" є величезна різниця. Ми створили інтерактивну карту, щоб показати 5 найрозповсюдженіших ознак старіння і розповісти Вам, як з ними боротися:

facemap antiage frowlines

ЗМОРШКИ НА ЛОБІ

Горизонтальні лінії вздовж чола й вертикальні між бровами — ознаки емоційної людини. Як правило, ці лінії виникають як наслідок частого скорочення м'язів обличчя. І в той час, як випадковий сміх може бути милим, постійно похмурий вираз обличчя не сильно викликає схильність до Вас оточуючих. Використовуйте противіковий крем, щоб допомогти зменшити кількість ліній на лобі.

ГУСЯЧІ ЛАПКИ

Якщо у Вас звичка мружитися або ж Ви багато смієтеся, гусячі лапки біля очей — явище нормальне. Курці й ті, хто проводить багато часу на сонці без необхідного захисту, також можуть постраждати від гусячих лапок, оскільки шкіра навколо очей тонка та дуже ніжна. Крем для шкіри навколо очей проти старіння допоможе в її захисті від зовнішніх факторів і прибере неглибокі зморшки.

facemap antiage crowsfeet
facemap antiage saggingjaw

ПРОВИСАННЯ ПІДБОРІДДЯ

Добре окреслене мужнє підборіддя з віком стає в'ялим і починає провисати. Ослаблені м'язи обличчя, менша еластичність, втрата об'єму, жорстокий закон всесвітнього тяжіння, — все це може призвести до появи другого підборіддя. Ця прикра частина старіння, як правило, йде нога в ногу зі складками навколо носа й рота (лінії усмішки), але проста зарядка для м'язів обличчя допоможе тримати їх в тонусі й уникнути проблем. Зміцнюючі інгредієнти, створені для відновлення еластичності шкіри — і протистояння нещадній силі тяжіння — містяться в спеціалізованих формулах проти старіння шкіри.

ЛІНІЇ ПОСМІШКИ

У всіх є лінії, які йдуть від носа до краю рота. І жорстокий закон природи полягає в тому, що ці лінії стають помітнішими з віком. Основна причина — перерозподіл надлишкового жиру зі щік, який з'являється з віком. Пролітають роки, і жир обличчя переміщується нижче, створюючи більш помітні складки навколо носа та рота. Обманювати не будемо: ці лінії дуже складно прибрати, але зміцнюючі інгредієнти, створені для відновлення еластичності шкіри, можуть значно сповільнити їх виникнення.

facemap antiage smilelines