The young and the restless

МОЛОДІ ТА НЕВТОМНІ

Чи то це робота допізна, чи то гулянки до ранку, – боротьба на два фронти - нелегка справа, і природа в підсумку візьме гору. Пам'ятайте, що втома це не просто почуття. Ваше обличчя прекрасно все видає. Ми виділимо найпоширеніші ознаки втоми й хочемо пояснити, як використання засобів, що відновлюють шкіру допоможе в боротьбі з втомою.

facemap fighting dry

СУХА ШКІРА

Шкіра проходить дуже багато випробувань взимку, коли крижані вітри порушують ліпідний бар'єр шкіри й витягають всю необхідну вологу. Після кількох днів усе, що залишилося, — це понівечений погодою стомлений вигляд, який до того ж супроводжується лущенням шкіри. Відновлення потрібного рівня вологи — особливо важливе завдання, якщо Ви хочете, щоб шкіра виглядала свіжою та здоровою. Тому ми рекомендуємо інвестувати в щоденний пробуджуючий зволожуючий крем, щоб відновити баланс шкіри.

ТЕМНІ КРУГИ

Синенькі кров'яні судини під ніжною шкірою навколо очей можуть стати видимими з багатьох причин. Всупереч поширеному переконанню, "втомлений вигляд" викликає не втома, як така, а бліда шкіра, що є наслідком недостатності відпочинку. І чим прозоріше шкіра, тим більше вірогідність, що темні кола стануть помітними. Продукція для шкіри навколо очей може надати шкірі більш сяючого вигляду. Всі будуть думати, що втоми у Вас ніколи не буває, хоча не забувайте, що відпочивати потрібно.

facemap fighting dark circles
facemap fighting  puff eyes

НАБРЯКИ ОЧЕЙ

Неспростовна ознака того, що людина мало спить, - опухлі очі - з'являється, коли підвищений кров'яний тиск вводить рідину в тканини навколо очей, через що ця зона набрякає. Додайте сюди алкоголь і солону їжу, і ситуація посилиться. Спеціальні засоби для зони навколо очей значно усунуть мішки під очима. Не забувайте, що такий же ефект буде і після того, як гарненько виспатися.

ТЬМЯНИЙ КОЛІР ОБЛИЧЧЯ

Сірість шкіри, якій не вистачає сяйва і життя, - досить поширене явище серед хлопців, які борються зі стресом за допомогою куріння або проводять багато часу в приміщенні з поганою вентиляцією. Накопичення мертвих клітин шкіри - основна причина втрати здорового вигляду шкіри. Все це можна змінити регулярним скрабування або щоденним очищенням.

facemap fighting dull