ПОЗБУДЬТЕСЯ ЛУПИ

Лупа — одна з найбільш загадкових проблем. Без сумніву, Ви чули безліч «причин» її появи (чужий гребінець, носіння капелюха тощо) так само, як і «способів» її лікування. Включно з досить неприємними «народними засобами».

Але, завдяки докладним науковим дослідженням, ми можемо пролити світло на те, чим є насправді ці білуваті пластівці і чому вони виникають.

  1. ФАКТ 1
  2. ФАКТ 2
  3. ФАКТ 3
  4. ФАКТ 4

ФАКТ 1

Жирні білуваті лусочки, які асоціюються з лупою, — це результат занадто активного росту клітин шкіри голови. Старі клітини злущуються, щоб звільнити місце для нових. Причин появи лупи багато, але є головна — грибок, який живе на шкірі голови у кожного з нас.

ФАКТ 2

Більшість людей думає, що лупа виникає через сухість шкіри голови. Насправді, все радше навпаки: саме жирна шкіра голови найчастіше спричиняє появу неприємних пластівців.

Лупа, до речі, не завжди проявляється у вигляді пластівців. Іноді вона не помітна, однак викликає свербіж шкіри голови. У таких випадках важко втриматися від постійного чухання.

ФАКТ 3

Лупа неприємно пахне. Якщо зібрати достатньо багато пластівців, то вони пахнуть неприємно, як деякі шкірні виділення. А може й гірше.

ФАКТ 4

Грибок, який викликає лупу, обожнює жирну шкіру. Звичайний шампунь здатен усунути жирність, але не сам грибок. Найпоширеніший спосіб боротьби з лупою — пригнічення розвитку грибка. Як правило, для цього використовують спеціальні шампуні.