БОРОТЬБА З ЛУПОЮ

Рясні лусочки на плечах можуть відштовхнути від вас решту людей. Непередбачуваний і нескінченний потік пластівців лупи — це причина почуватися незручно. І від цього страждає увесь світ. І хоч багато хто вважає, що лупа виникає через стрес, забруднене довкілля чи неправильно підібраний шампунь, насправді головна причина — крихітний мікроорганізм, який живе на шкірі.

ЩО ВИКЛИКАЄ ЛУПУ?

Ці негарні білі лусочки — результат діяльності дріжджів, які стимулюють клітини шкіри голови до надмірного росту. Як правило, це супроводжується свербінням та почервонінням шкіри, а волосся стає тьмяним та неживим на вигляд. Шкіра голови при цьому або суха, або, і це найчастіше — надто жирна.

ЩО МОЖЕ ЗАРАДИТИ?

Гарна новина: регулярне лікування здатне впоратися з лупою. Звичайний шампунь допоможе усунути відмерлі клітини шкіри, але тільки спеціальні засоби можуть впоратися з головною причиною — грибком. Деякі серед найпопулярніших засобів проти лупи містять пірітіон цинку або сульфід селену, хоча лише цих компонентів ще не достатньо. Запатентованна формула NIVEA MEN містить поєднання речовин Piroctone Olamine і Climbazole, які борються з лупою, не залишаючись на шкірі голови.

Що потрібно знати, якщо у Вас лупа:   

• Уникайте спокуси почесати шкіру голови, так Ви лише спровокуєте більш активне опадання часток лупи. Якщо свербіж нестерпний, спробуйте масаж.

• Дехто з еспертів вважає, що у виникненні лупи винен дефіцит вітаміну В6.Тож їжте більше пророслої пшениці, яєць та капусти. Або додавайте до раціону вітамінні добавки.

• Щодня мийте голову спеціальним шампунем проти лупи. Не варто думати, що Ви здолали грибок, тільки тому, що не бачите лусочки. Поверніться до звичайного шампуню і вони знову з’являться.