ІСТОРІЯ ЗАЧІСОК

Дізнайтеся, як протягом років змінювалася мода на зачіски

1930: ДЕНДІ

Короткі гладенькі зачіски з чіткими лініями були популярні у 30-і роки. Чіткий пробір, а з боків і ззаду волосся, як правило, коротше.

Hair_History_1930s
Hair_History_1940s

1940: ЖЕВЖИК

Чоловіки почали потроху відпускати волосся і зачісувати його назад, іноді – з невеликою хвилею. Косий проділ – визначальна риса стилю.

1950: ВЕЛИКИЙ ЧУБЧИК

Вплив таких зірок, як Елвіс Преслі і Джеймс Дін, назавжди змінив зачіски. Невід’ємною частиною бунтарського образу став високий чубчик. І чим більшим він був, то більшим бунтарем вважався його власник. На відміну від сучасних інтерпретацій, оригінальний чуб завжди був охайним.

Hair_History_1950s
Hair_History_1960s

1960: У СТИЛІ БРИТПОП

Beatles символізують не лише музику 60-х, але й зачіски, які з’явилися разом з ними. Волосся тепер довше і спадає уперед і вниз – так званий «моп-топ». Зачіска нависає над вухами й коміром. Стиль був настільки популярним, що почали випускати відповідні перуки.

1970: ПАТЛАТІ ХІПІ

Чоловіки почали відрощувати довге волосся і активно з ним експерементувати. Фактично у цей час для чоловічих зачісок не було нічого неприйнятного. Це й пояснює появу сумнозвісної зачіски «кефаль».

Hair_History_1970s
Hair_History_1980s

1980: НОВА ХВИЛЯ

У 80-і з’явилася величезна кількість зачісок, і всі вони були дуже непростими з точки зору технічного виконання. І панки, і прихильники NewRomantic, не кажучи вже про решту, почали активно користуватися спеціальними засобами для створення образу.

1990: ГРАНЖ І ГОТИКА

Після андрогінних образів 80-х, чоловіки повертаються до більш традиційних зразків чоловічого стилю. Волосся коротке з боків, але помітно довше згори, створює ефект розтріпаності та недбалості.

Hair_History_1990s
Hair_History_2000s

2000: НОВІ СТИЛІ ТА ПСЕВДО-ІРОКЕЗ

Псевдо-ірокез став однією з несподіваних тенденцій початку 21 сторіччя. Коротка з боків зачіска зібрана згори на зразок невеликого гребеня. Крім того, часто відрощували волосся за вухами, це додавало природного та неструктурованого вигляду.