ДОСКОНАЛИЙ ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ

Здавалося б, помити голову і висушити волосся – це просто і не потребує якихось додаткових інструкцій. Але на диво багато чоловіків роблять це неправильно. Ми пропонуємо прості поради щодо того, як найефективніше та найбезпечніше доглядати за власним волоссям.

МИТТЯ

1. Спочатку перевірте температуру води. Холодний душ може тонізувати Вас уранці, але для відмивання бруду холодна вода не підходить. З іншого боку, зробивши воду занадто гарячою, Ви ризикуєте ошпаритися.

2. Обравши оптимальну температуру візьміть зовсім трішки шампуню. Використання більшої кількості не зробить волосся чистішим, просто буде більше піни.

3. Багато чоловків не ополіскують волосся належним чином, в результаті чого на голові накопичуються частинки шампуню разом зі шкірним салом. А це зовсім не прикрашає волосся. Найкращий спосіб переконатися в тому, що Ви промили волосся як слід – пів хвилини добряче попрацювати пальцями під струменем води. Це дієвіше, ніж просто постояти під душем, чи промити голову  у брудній ванні.

4. Багато чоловіків не визнають шампунь з кондиціонером. Але ж Ви не «такий як усі». Хороший кондиціонер зробить Ваше волосся гладеньким та м’яким.
Видавіть на долоні трішки кондиціонеру і потріть одна об другу. Кондиціонер не слід наносити  одразу на голову. Увітріть продукт у волосся від коренів до кінчиків – максимально схильних до ушкодження. Почекайте пару хвилин і ретельно промийте.

СУШІННЯ

Найкращий спосіб – витерти голову рушником і дати волоссю висохнути у природний спосіб. Але, якщо Ви поспішаєте або маєте довге волосся, це не дуже зручно. І хоч у даному випадку фен – це зручний та швидкий засіб сушіння, він може зробити волосся ламким і пересушеним.

1. Сушіть волосся рушником кілька секунд, доки не припинить стікати вода..

2. Тримайте фен на відстані щонайменше 15 сантиметрів від волосся. Постійно рухайте феном, щоб не пересушити волосся в одному місці.

3. Не піддавайтеся спокусі встановити максимальну температуру – це чудовий спосіб пошкодити волосся і отримати опіки.

4. Існує багато  засобів для захисту волося від теплового ушкодження. В залежності від свого стилю, Ви можете наносити їх на вологе волосся перед сушінням.

УКЛАДАННЯ

Спосіб укладання волосся цілком залежить від його тестури і довжини. Неможливо перелічити усі способи укладки для кожного типу волосся, тому розпочнемо з вибору потрібних засобів.
Сьогодні Ви можете обирати що завгодно: пасти, креми, гелі, віск, помади і навіть муси. Познайомтеся з різноманітними засобами, доступними сучасному чоловікові.

Віск: ідеальний для звичайних зачісок із серії «З боків і позаду покоротше». Додає блиску, але разом з цим робить волосся важчим. Тому, якщо ви маєте довге волосся, використовувати віск не бажано. Перед нанесенням розігріти в долонях.

Гель: ідеальний для моделювання екстремальних форм. Як правило, гель надає волоссю вологого блиску. Не варто його використовувати, якщо Ваше волосся тонке й рідке, адже гель зробить шкіру голови помітною.

Паста: чудово підходить для створення текстури. Використання пасти дозволяє легко «ремонтувати» зачіску протягом дня, без використання додаткової кількості засобу.

Лак для волосся: чудово підходить для створення об’єму і його фіксації. Якщо лаку забагато, його частки можуть здатися лупою.

Крем: ідеальний для хвилястого і жорсткого волосся. Навіть пошкоджене сушінням волосся крем зробить блискучим та гарним.

Клей: Тонкий засіб. Його найкраще застосовувати для створення додаткової текстури. Використовуйте цей засіб для надання деталям зачіски  необхідної форми.

Помада: дуже схожа на віск, крім того, що містить олії для створення додаткового блиску.