sally-brooks

СТИЛІСТ ТА ЕКСПЕРТ З ТРЕНДІВ САЛЛІ БРУКС

Всесвітньо відомий стиліст Салі Брукс розповіла про останні перукарські тенденції і про джерела свого натхнення.

ЗАПИТАННЯ: Які чоловічі зачіски зараз найактуальніші?

САЛІ БРУКС: Індустрія моди потужно впливає не тенденції в зачісках. Насправді тренди починаються з показів мод. Найяскравіші образи з’являються на вулицях, потім їх переймають трендсетери, і поступово вони поширюються. Тренди в зачісках крокують в ногу з модою, а отже змінюються разом з нею.  Усі ми бачили, як від шкіряних приталених штанів і неохайного стилю «рок зірка» мода рушила в бік складніших та елегантніших образів. У цьому сезоні актуальним є поєднання вкорочених брюк з формальною «діловою» сорочкою.
Також спостерігається відродження ретро стилю 50-х, але в сучасній інтерпретації.
Волосся стрижуть більш коротко з боків, залишаючи чисті елегантні обриси. Для укладання застосовують засоби, які надають сильного блиску.

ЗАПИТАННЯ: Які зачіски Ваші найулюбленіші?
САЛІ БРУКС: Мені до вподоби всі образи цієї колекції – вона справді показує наскільки універсальними може бути волосся чоловіків і як його можна по-різному вкладати. Чоловіки звикли думати, що існує тільки один спосіб носіння волосся, а насправді їх значно більше, якщо використовувати відповідні засоби. У цьому вся суть нової колекції - залишатися в межах моди, але видозмінювати укладку у відповідності зі своєю індивідуальністю.

ЗАПИТАННЯ: Що для Вас слугує  джерелом натхнення?
САЛІ БРУКС: Я шукаю натхнення в різноманітних місцях. Дуже надихають покази мод, адже вони є відправною точкою трендів. Інше важливе для мене джерело – вулична мода Лондона, я постійно спостерігаю, як кожне нове покоління створює нові стилі. Я намагаюся поєднати враження з подіумів з вуличними спостереженнями.

ЗАПИТАННЯ: Хто на Вашу думку є іконою чоловічого стилю?
САЛІ БРУКС: Джеймс Дін – він мав індивідуальний стиль і просто випромінював сексуальну енергію. Його образ залишається гідним наслідування і відповідає сучасним тенденціям.

ЗАПИТАННЯ: Який засіб укладки є в цьому році обов’язковим?
САЛІ БРУКС: Мій обов’язковий продукт цього року – Elasto Power Styling Gel. Він досить м’який, щоб укладати волосся і досить сильний, щоб зберігати зачіску весь день.

ЗАПИТАННЯ: Чим він відрізняється від інших засобів?
САЛІ БРУКС: Більшість гелів створюють ефект сухості і жорсткості. Якщо Ви вже нанесли такий продукт, то нічого не зміниш. Існують також гелі, які облуплюються, відлущуються і втрачають свій блиск. Гель, про який я кажу, не має таких вад.

ЗАПИТАННЯ: Порадьте, як потрібно користуватися гелями?
САЛІ БРУКС: Завжди наносьте гель на вологе волосся, також переконайтеся, що покрили все волосся, яке хочете укласти. Наносьте по всій довжині, від коренів до кінчиків.
Моя порада: якщо укладку завершено, але деякі ділянки Вам не подобаються, просто зволожте волосся і переробіть зачіску.

ЗАПИТАННЯ: Як часто потрібно стригтися для підтримання цих образів?
САЛІ БРУКС: Для підтримання цих образів у чудовому стані я рекомендую стригти волосся раз на 4 тижні.