РОЗКЛАД ТА РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

  1. Група А
  2. Група B
  3. Група C
  4. Група D

ГРУПА А


Місце Команда Ігри Перемоги Нічия Поразки Забито Пропущено Очки
1 BRONTO 3 3 0 0 16 1 9
2 Aredi 3 2 0 1 7 7 6
3 Сіверський маяк 3 1 0 2 5 5 3
4 Патон 3 0 0 3 2 17 0



24 вересня 1 тур
Сіверський маяк 0 : 3 BRONTO 10:00 поле 1
Філюк Ярослав (2)
Лабунець Дмитро
Aredi 4 : 2 ПАТОН 10:40 поле 1
Нарнизов Віталій
Солошенко Данило
Бонджек Віталій
Бублик Артем
Федорець Андрій (2)
30 вересня 2 тур
ПАТОН 0 : 5 Сіверський маяк 10:00 поле 1
Дубінченко Юрій
Савченко Роман
Бастун Ярослав
Крепак Богдан
BRONTO 5 : 1 Aredi 10:40 поле 1
Філюк Ярослав
Жеребко Віталий
Драч Ігор (2)
Дерій Сергій
Бондзік Віталій
3 тур
Сіверський маяк 0 : 2 Aredi 12:40 поле 1
Бондзік Віталій
Цимбалюк Едуард
ПАТОН 0 : 8 BRONTO 13:20 поле 1
Драч Ігор (2)
Бованенко Богдан
Лабунец Дмитро (2)
Філюк Ярослав
Свінцицкий Віктор
Дерій Сергій



07 жовтня 3 етап
BRONTO 1 : 0 Closer United 10:00 поле 1
Свінцицький Віктор
Aredi 7 : 6 Центральний Офіс 10:40 поле 1
Мороз Віктор (3)
Одноволик Олег
Деркач Олексій
Бублик Артем
Бороздін Антон
Теркулов Раїс (2)
Зварич Ігор
Байдюк Володимир
Кузнєцов Миколай
Семенченко Борис



08 жовтня
BRONTO 2 : 3 Кунь Лунь Ред Стар 10:00 поле 1
Драч Ігор
Гризун Олександр
Пашковский Анатолій (2)
Сторожук Дмитро
Aredi 2 : 3 Ника 10:40 поле 1
Деркач Олексій
Бублик Артем
Слободяк Олександр
Ждан Сергій
Купріянов Олександр
Матч за 3 місце
Bronto 3 : 1 Aredi 11:20 поле 1
Драч Ігор
Лабунець Дмитро
Жеребко Віталий
Бублик Артем
Фінал
Ника 0 : 2 Кунь Лунь Ред Стар 12:00 поле 1
Вереша Олександр
Сторожук Дмитро








ГРУПА B

Місце Команда Ігри Перемоги Нічия Поразки Забито Пропущено Очки
1 Центральный Офіс 3 3 0 0 18 3 9
2 Closer United 3 2 0 1 5 7 6
3 Secur 3 1 0 2 3 11 3
4 Turbo 3 0 0 3 3 8 0

24 вересня 1 тур
Turbo 0 : 1 Closer United 11:20 поле 1
Мельников Ігор
Secur 0 : 7 Центральний Офіс 12:00 поле 1
Байдюк Володимир (3)
Теркулов Раіс (3)
Семенченко Борис
30 вересня 2 тур
Центральний Офіс 5 : 2 Turbo 11:20 поле 1
Байдюк Володимир
Гавриленко Володимир
Куций Михайло (2)
Теркулов Раіс
Кашапов Артем
Овчаренко Ігор
Closer United 3 : 1 Secur 12:00 поле 1
Соломаха Борис (2)
Мельников Ігор
Рибаков Ігор
3 тур
Turbo 1 : 2 Secur 14:00 поле 1
Овчаренко Ігор Івасюк Петро
Шевченко Ростислав
Центральний Офіс 6 : 1 Closer United 14:40 поле 1
Гавриленко Володимир (2)
Байдюк Володимир
Зварич Ігор
Кузнєцов Миколай
Семенченко Борис
Мельников Ігор



07 жовтня 3 етап
BRONTO 1 : 0 Closer United 10:00 поле 1
Свінцицький Віктор
Aredi  7 : 6 Центральний Офіс 10:40 поле 1
Мороз Віктор (3)
Одноволик Олег
Деркач Олексій
Бублик Артем
Бороздін Антон
Теркулов Раїс (2)
Зварич Ігор
Байдюк Володимир
Кузнєцов Миколай
Семенченко Борис




08 жовтня
BRONTO 2 : 3 Кунь Лунь Ред Стар 10:00 поле 1
Драч Ігор
Гризун Олександр
Пашковский Анатолій (2)
Сторожук Дмитро
Aredi 2 : 3 Ника 10:40 поле 1
Деркач Олексій
Бублик Артем
Слободяк Олександр
Ждан Сергій
Купріянов Олександр
Матч за 3 місце
Bronto 3 : 1 Aredi 11:20 поле 1
Драч Ігор
Лабунець Дмитро
Жеребко Віталий
Бублик Артем
Фінал
Ника 0 : 2 Кунь Лунь Ред Стар 12:00 поле 1
Вереша Олександр
Сторожук Дмитро




ГРУПА C

Місце Команда Ігри Перемоги Нічия Поразки Забито Пропущено Очки
1 МФК "Авалон" 3 3 0 0 8 2 9
2 Plastics Ukraine 3 2 0 1 6 3 6
3 SPORTY 3 0 1 2 2 6 1
4 POSITIVE 3 0 1 2 2 7 1

24 вересня 1 тур
МФК "Авалон" 2 : 1 Plastics Ukraine
10:00 поле 2
Янко Олександр
Красников Андрій
Фжик Дмитро
SPORTY 1 : 1 POSITIVE
10:40 поле 2
Дрига Вадим Янчинин Юрій
30 вересня 2 тур
Plastics Ukraine 2 : 1 SPORTY 10:00 поле 2
Редько Олександр
Іжик Дмитро
Зубченко Олексій
POSITIVE 1 : 3 МФК "Авалон" 10:40 поле 2
Ткаченко Артем Білозерских Дмитро
Красніков Андрій
Красніков Олександр
3 тур
SPORTY 0 : 3 МФК "Авалон" 12:40 поле 2
Редько Павло
Коваль Ярослав
Гетьман Богдан
Plastics Ukraine 3 : 0 POSITIVE 13:20 поле 2
Редько Олександр
Міроношенко Сергій
Степура Павло



07 жовтня 3 етап
МФК "Авалон" 1 : 4 Кунь Лунь Ред Стар 10:00 поле 2
Ілюхін Валеіий Пашковский Анатолій (2)
Сторожук Дмито (2)
Plastics Ukraine 3 : 5 Ника 10:40 поле 2
Лагойда Ігор (2)
Іжик Дмитро
Купріянов Олександр (2)
Слободяк Олександр
Демченко Дмитро (2)



08 жовтня
BRONTO 2 : 3 Кунь Лунь Ред Стар 10:00 поле 1
Драч Ігор
Гризун Олександр
Пашковский Анатолій (2)
Сторожук Дмитро
Aredi 2 : 3 Ника 10:40 поле 1
Деркач Олексій
Бублик Артем
Слободяк Олександр
Ждан Сергій
Купріянов Олександр
Матч за 3 місце
Bronto 3 : 1 Aredi 11:20 поле 1
Драч Ігор
Лабунець Дмитро
Жеребко Віталий
Бублик Артем
Фінал
Ника 0 : 2 Кунь Лунь Ред Стар 12:00 поле 1
Вереша Олександр
Сторожук Дмитро






ГРУПА D

Місце Команда Ігри Перемоги Нічия Поразки Забито Пропущено Очки
1 Ника 3 2 1 0 13 7 7
2 Кунь Лунь Ред Стар 3 2 1 0 11 5 7
3 TNT 3 1 0 2 8 7 3
4 LETRADO 3 0 0 3 5 18 0

24 вересня
Кунь Лунь Ред Стар
6 : 1 LETRADO 11:20 поле 2
Сендзюк Дмитро
Кундель Максим
Пашковський Анатолій (2)
Сторожук Дмитро
Литовченко Антон
Аліменко Олександр
TNT 1 : 4 Ника 12:00 поле 2
Кощавцев Віктор Демченко Дмитро
Купріянов Олександр
Кончуковський Андрій
Слободик Дмитро
30 вересня 2 тур
Ника 2 : 2 Кунь Лунь Ред Стар 11:20 поле 2
Купріянов Олександр
Кончуковский Андрій
Сторожук Дмитро
Сендзюк Дмитро
LETRADO 0 : 5 TNT 12:00 поле 2
Шредер Леонід (2)
Кощавцев Віктор (2)
Бойван Антон
3 тур
Кунь Лунь Ред Стар 3 : 2 TNT 14:00 поле 2
Кундел Максим
Сендзюк Дмитро
Гончаренко Евгеній
Кощавцев Віктор
Кузнєцов Всеволод
Ника 7 : 4 LETRADO 14:40 поле 2
Купріянов Олександр (3)
Ждан Сергій (2)
Демченко Дмитро (2)
Аліменко Олександр (3)
Хосровлу Фікрет



07 жовтня 3 етап
МФК "Авалон" 1 : 4 Кунь Лунь Ред Стар 10:00 поле 2
Ілюхин ВалерІй Пашковский Анатолій (2)
Сторожук Дмитро (2)
Plastics Ukraine 3 : 5 Ника 10:40 поле 2
Лагойда Ігор (2)
Іжик Дмитро
Купріянов Олександр (2)
Слободяк Олександр
Демченко Дмитро (2)




08 жовтня
BRONTO 2 : 3 Кунь Лунь Ред Стар 10:00 поле 1
Драч Ігор
Гризун Олександр
Пашковский Анатолій (2)
Сторожук Дмитро
Aredi 2 : 3 Ника 10:40 поле 1
Деркач Олексій
Бублик Артем
Слободяк Олександр
Ждан Сергій
Купріянов Олександр
Матч за 3 місце
Bronto 3 : 1 Aredi 11:20 поле 1
Драч Ігор
Лабунець Дмитро
Жеребко Віталий
Бублик Артем
Фінал
Ника 0 : 2 Кунь Лунь Ред Стар 12:00 поле 1
Вереша Олександр
Сторожук Дмитро





ЕТАПИ ТУРНІРУ

1-й етап розіграшу на 32 команди з 2.09 по 23.09
2-й етап розіграшу на 16 команд 24.09 і 30.09
3-й етап розіграшу на 8 команд 7.10

Фінальні матчі 8 жовтня