УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

Зважаючи на широкий діапазон можливостей і ризиків, пов’язаних з Інтернетом, ми просимо Вас ознайомитись із наступниими Умовами користування нашим веб-сайтом, складених для Вашого та нашого захисту. Дякуємо за розуміння.

1. Персональні дані

Будь ласка, ознайомтеся з нашою Правовою політикою з питань, пов'язанних із конфіденційністю особистих даних.

2. Оновлення до діючих Умов користування

Через постійні технічні й правові інновації, нам необхідно корегувати й/чи оновлювати діючі Умови користування. Просимо Вас перевіряти дану сторінку на наявність оновлень при кожному відвідуванні нашого веб-сайту. Останнє оновлення було здійснено у квітні 2012 року.

3. Авторські права, Товарні знаки та інші права на інтелектуальну власність

Усе інформаційне наповнення нашого сайту, зокрема (але не обмежуючись) тексти, зображення, графіку, аудіо- та відеофайли є нашою власністю, якщо однозначно не зазначено інше. Інформаційне наповнення, захищене авторським правом, може використовуватися без видимого дозволу лише в особистих цілях, тобто не в суспільних або комерційних цілях (завантажені файли, копії). Зміни, переклади, редагування чи обробка інформаційного наповнення допускаються лише з попереднього письмового дозволу компанії Beiersdorf AG.
Не дозволяється несанкціоноване чи неправомірне використання зареєстрованих товарних знаків чи логотипів компанії Beiersdorf AG.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що порушення наших авторських прав чи інших прав на інтелектуальну власність може мати правові наслідки відповідно до цивільного і/чи кримінального законодавства.

4. Обмеження відповідальності

Даний веб-сайт призначений для використання тільки мешканцями країни, яку Ви обрали у спливаючому вікні сайту www.niveamen.com, відповідно до всіх місцевих законів. Розміщені матеріали, зокрема описи продуктів, послуг та інформації, можуть не бути доступними для іншої країни за межами цієї юрисдикції. Якщо продукти або послуги, запропоновані на цьому сайті, заборонені чинним законодавством країни, яку Ви обрали, вони є недійсними. Будь ласка, відвідайте www.niveamen.com і оберіть ваше місце розташування, щоб ми спрямували Вас на відповідний сайт.

Даний веб-сайт містить гіпертекстові посилання на веб-сайти інших постачальників. Компанія Beiersdorf AG не знайома з інформаційним наповненням веб-сайтів третіх сторін, не дає гарантій і не несе відповідальності за незаконне інформаційне наповнення або інші порушення законодавства на веб-сайтах третіх сторін.

Інформація, розміщена на даному веб-сайті, була зібрана та перевірена з належною мірою відповідальності. Проте ми не несемо відповідальності за її актуальність, точність, повноту і/чи якість.

Цей веб-сайт призначений для надання загальної інформації та не є заміною медичній або професійній консультації. З метою одержання подібної консультації, будь ласка, зверніться до лікаря або спеціаліста. Компанія Beiersdorf AG не несе відповідальності за дії, що були здійснені на підставі інформації на даному веб-сайті.

Користувач самостійно відповідає за наслідки використання даного веб-сайта і завантаження даних. Компанія Beiersdorf AG не несе відповідальності за збиток, зокрема – за збиток, заподіяний файлам даних, апаратному та/чи програмному забезпеченню користувача, зазнаний в результаті таких дій.

5. Кінцеві положення

Якщо будь-яке положення цих Умов є або стає незаконним, недійсним або нездійсненним у будь-якій юрисдикції, юридична сила будь-якого іншого положення цих Умов залишається дійсною.

Якщо Ви хочете повідомити про правопорушення на наших веб-сайтах, будь ласка, звертайтеся до нас.

Beiersdorf AG
Unnastr. 48
20253 Hamburg
Germany

Телефон: +49 (0) 40 - 4909 -0